11 maj 2022

ALIMA-BIS maszyny dla hodowców w naszej ofercie

Hodowla zwierząt to niesłychanie ważna i wymagająca dziedzina rolnictwa. Oprócz ogromnej wiedzy i zaangażowania ze strony rolnika wymaga ona także nowoczesnego i niezawodnego sprzętu. W trosce o wzrost satysfakcji współpracujących z nami hodowców do naszej oferty dodaliśmy kolejne maszyny wspierające ich pracę.

Nasze portfolio poszerzyło się właśnie o najchętniej kupowane polskie wozy paszowe, a także ścielarki, rozrzutniki obornika i przyczepy skorupowe produkowane przez firmę ALIMA-BIS.

Ten polski producent ceniony jest za jakość, niezawodność i wyjątkową trwałość wytwarzanych maszyn. Dzięki trzydziestoletniemu doświadczeniu doskonale wyczuwa potrzeby swoich odbiorców i oferuje rozwiązania satysfakcjonujące hodowców niezależnie od skali ich działalności.  

Sprzęt produkowany przez ALIMA-BIS projektowany jest w trosce o wzrost dobrostanu zwierząt i Twojego komfortu pracy. Maszyny ALIMA-BIS charakteryzują innowacyjne rozwiązania, niskie zapotrzebowanie na moc i odporność na intensywne użytkowanie. 

Więcej informacji uzyskasz u naszych doradców. Skontaktuj się już teraz!