27 maj 2024

ALDO na XXIV Mazowieckich Dniach Rolnictwa!

 

Już 8-9 czerwca 2023 roku odbędą się XXIV Mazowieckie Dni Rolnictwa na terenie MODR Poświętne. Wstęp na wydarzenie jest wolny, a organizatorzy przygotowali wiele atrakcji, które z pewnością zainteresują odwiedzających. 

Podczas targów będzie można wziąć udział w degustacjach zdrowej żywności. Dla miłośników techniki rolniczej przewidziano natomiast wystawę ciągników, maszyn i urządzeń, gdzie będzie można zapoznać się z najnowszymi technologiami wykorzystywanymi w rolnictwie.

Nie zabraknie również prezentacji dziedzictwa kulturowego i kulinarnego mazowieckiej wsi. Będzie to okazja do poznania tradycji i kuchni regionu, a także do zakupu roślin ozdobnych, kwiatów oraz drzewek i krzewów owocowych na specjalnym kiermaszu.

Dla zainteresowanych pszczelarstwem przewidziano promocję tej ważnej dziedziny. Miłośnicy zwierząt będą mogli podziwiać też wystawę zwierząt gospodarskich, 

Na naszym stoisku będziecie mieli okazję spotkać specjalistów z Działu Pasz, którzy pomogą dobrać odpowiednie rozwiązania paszowe, a także przedstawicieli handlowych, którzy przedstawią ofertę maszyn dostępnych w ALDO. To nie wszystko! Przyjdź i przekonaj się sam, co jeszcze dla Was przygotowaliśmy! 

Serdecznie zapraszamy na targi – czekamy na Was w Poświętnem!