11 sie 2023

agroWARMA 2023 z ALDO

Targi Warmii i Mazur agroWARMA 2023 odbędą się 26 i 27 sierpnia w pod olsztyńskich Gryźlinach. Jako partner branżowy tej imprezy serdecznie zapraszamy do odwiedzenia targów i koniecznie wpadnijcie na nasze stoisko. Przygotowaliśmy wiele atrakcji.

Na naszym stoisku na targach agroWARMA 2023 będą odbywały się konkursy z nagrodami dla dzieci i dorosłych. We współpracy z naszym partnerem, firmą Tama Polska zorganizujemy też zawody w rozrywaniu siatki.

Wybierając się na targi, zabierzcie swoje czworonogi. Przygotujemy dla nich miski z wodą i degustację suchej karmy dla psów ALDO. Dla wszystkich odwiedzających dostępna będzie okolicznościowa fotoramka, a dzieci z pewnością będą zachwycone przejażdżka naszą kolejką.

Podczas targów agroWARMA 2023 zaprezentujemy szeroką gamę maszyn z naszego asortymentu. Będzie to więc doskonała okazja, by przyjrzeć się im z bliska i skorzystać z fachowego doradztwa naszej załogi.

Na naszym stoisku znajdziecie też ekspertów w dziedzinie finansowania maszyn rolniczych, którzy na miejscu zaprezentują dostępne rozwiązania.

Zapraszamy na targi agroWARMA 2023 w Gryźlinach 26 i 27 sierpnia 2023 r.

agroWARMA 2023 z ALDO