Niedziela, 01 Marzec 2015r.
   
Rozmiar Tekstu

Pasze De Heus

Aldo dealer De Heus

Jesteśmy autoryzowanym przedstawicielem - dealerem firmy De Heus.

 

 

 

 Aldo dealer De Heus

Produkty De Heus charakteryzują się we wszystkich grupach bardzo wysoką i stabilną jakością, którą doceniają hodowcy w całej Polsce. W grupie paszy dla bydła De Heus już od wielu lat jest niekwestionowanym liderem i posiada 25 % udział w rynku tych produktów. W pozostałych grupach produkty De Heus mają udział ponad dziesięcioprocentowy.

 

Bydło

 

Podstawę każdego programu żywieniowego stanowią pasze objętościowe. W większości przypadków ponad połowa spożywanej suchej masy pochodzi właśnie z tych pasz. Jednym z podstawowych warunków powodzenia hodowli jest odpowiednie zarządzanie jakością produktów, konieczną do skomponowania odpowiedniego programu żywieniowego.

Specjaliści z De Heus dysponują możliwościami bardzo szczegółowej oceny pasz objętościowych i przy wykorzystaniu sprawdzonego holenderskiego programu żywienia bydła Feed Expert®  pomogą dopasować i opracować najlepsze dawki żywieniowe. 

 

Drób

 

 

Pasze dla  drobiu w strukturze sprzedaży  firmy De Heus mają  bardzo duży udział. Optymalna kompozycja receptur dla poszczególnych gatunków  oraz bieżąca kontrola jakości zarówno surowców jak i wyrobów gotowych daje gwarancję  najwyższej jakości produktu finalnego, co potwierdzają otrzymane przez naszą Firmę  certyfikaty jakościowe HACCP i ISO 9001 Pasze, mieszanki uzupełniające i premiksy są produkowane  według koncepcji Nutribiotic i nie zawierają antybiotykowych stymulatorów wzrostu. Dzięki temu uzyskujemy produkty gwarantujące duże bezpieczeństwo konsumentów oraz optymalne  wyniki techniczne i ekonomiczne  na fermach.

 

Trzoda Chlewna

 

 

Podstawowym celem współczesnego producenta trzody chlewnej jest uzyskiwanie najlepszych wyników produkcyjnych przy możliwie najniższych kosztach. Zasadniczym warunkiem realizacji tego celu jest zagwarantowanie zwierzętom racjonalnego żywienia, a także optymalnych warunków środowiskowych. Duża różnorodność ras i linii produkcyjnych spowodowała, że firma De Heus opracowała pięć różnych wariantów żywieniowych. Poszczególne linie pasz (Basic, Standard, Safe, Balance, HQ) różnią się poziomem składników pokarmowych. Daje to możliwość wyboru każdej z ferm produktów dostosowanych do ich specyfiki, typu zwierząt i oczekiwań ekonomicznych hodowcy.

Specyfika sektora trzody chlewnej w naszym kraju powoduje, iż w swojej ofercie firma De Heus dysponuje jedną z najszerszych na rynku ofert, poczynając od premiksów farmerskich (2,5%) dalej poprzez superkoncentraty  (5%, 7,5% i 10%), koncentraty (15-25%), a na  paszach pełnoporcjowych kończąc. Polecamy Państwu również doskonałe preparaty mlekozastępcze dla prosiąt, zapewniające kompletne zbilansowanie prestarterów przygotowywanych w gospodarstwie na bazie premiksów farmerskich lub koncentratów.

 

Feed Expert® umożliwia dokładne wyliczenie ilości określonej paszy lub koncentratu niezbędnego do osiągnięcia zakładanych celów hodowlanych i produkcyjnych w danym gospodarstwie.

Ocena możliwości bilansowania żywienia opiera się na danych z systemu SynchroFOS®  (system służący do oceny stopnia rozkładu białka, a także węglowodanów w żwaczu) oraz zakłada rozbicie paszy na składniki odżywcze natury glukogenicznej, ketogenicznej i aminogenicznej. Ta wiedza umożliwia dokładną kontrolę programu żywieniowego z zachowaniem odpowiedniego stosunku pomiędzy zawartością tłuszczu i białka w mleku, wysokich wydajności i zdrowotności stada.

Oczywiście wyniki hodowli zależą w dużej mierze od zarządzania gospodarstwem, a Plan Profit Plus autorstwa De Heus umożliwia określenie mocnych i słabych stron danej hodowli. Daje to możliwość wprowadzenia odpowiednich usprawnień podnoszących dochód gospodarstwa. 

 

 

Profil działalności

Aldo - Myszyniec, woj. mazowieckie. Nowe ciągniki rolnicze KUBOTA, maszyny: KVERNELAND, SIPMA, METAL-FACH i wiele innych.
W ofercie też używane: ciągniki rolnicze, sieczkarnie do kukurydzy, prasy rolnicze, prasy kostkujące, roztrząsacze obornika, pługi, rozsiewacze nawozu, zgrabiarki-przetrząsacze, ładowarki teleskopowe, schładzalniki do mleka oraz maszyny budowlane i samochody ciężarowe, 
Sprzedaż używanych maszyn - zapraszamy po sprowadzane maszyny rolnicze Deutz Fahr, John Deere.