Główna Księgowa / Główny Księgowy


Poszukujemy kompetentnych i zmotywowanych osób na stanowisko:

Główna Księgowa / Główny Księgowy

miejsce pracy: siedziba Spółki w Surowem

Obowiązki:
– Prowadzenie pełnej księgowości Spółki
– Sporządzanie sprawozdań finansowych w tym min. bilans, rachunek zysków i strat
– Sporządzanie rozliczeń podatkowych i sprawozdań statystycznych
– Weryfikacja i kontrola płatności, nadzór nad płynnością finansową
– Nadzór nad  prowadzeniem ewidencji środków trwałych  i gospodarką magazynową
– Weryfikacja formalna i rachunkowa dokumentów finansowo- księgowych
– Dekretowanie i księgowanie dokumentów w systemie księgowo- finansowym
– Nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów księgowych
– Sporządzanie analiz i raportów na potrzeby Zarządu
– Zarządzanie pracą podległego zespołu

Wymagania:
– Wykształcenie  wyższe kierunkowe(rachunkowość, finanse, ekonomia)
– Minimum 3 letnie doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku
– Praktyczna  znajomość przepisów z zakresu rachunkowości, sprawozdawczości finansowej, przepisów podatkowych i bilansowych
– Mile widziana znajomość programów księgowych Insertu w tym  Navireo
– Dobra znajomość pakietu MS Office ( w szczególności Excel)
– Poważne podejście do pracy i etyki biznesowej: sumienność, terminowość, dyspozycyjność, dobra organizacja pracy i wysoka kultura osobista

Oferujemy:
– Stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę
– Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kompetencji
– Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
– Przyjazną atmosferę i wysoką kulturę pracy
– Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych i rozwoju osobistego

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV na adres:
e- mail: praca@aldo.agro.pl

lub

P.P.H.U. „ALDO” Sp. J.
Leszek Długołęcki i Andrzej Długołęcki
Surowe 116
07-431 Czarnia

 

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.


Zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. („RODO”) uprzejmie informujemy, że administratorem Pana/Pani danych osobowych jest Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo- Usługowe „ALDO” Sp. J.  Leszek Długołęcki i Andrzej Długołęcki , Surowe 116, 07-431 Czarnia. Pana/Pani dane osobowe przetwarzane są w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji (art. 6 ust. 1 pkt f RODO – prawnie uzasadniony interes realizowany przez administratora) i przechowywane będą do czasu jego zakończenia. W przypadku wyrażenia zgody na wzięcie udziału w przyszłych rekrutacjach, będą przechowywane przez okres jednego roku. Ma Pan/Pani prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich sprostowania. Przysługuje Panu/Pani również prawo do usunięcia danych, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych oraz do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Administrator informuje ponadto, iż Pana/Pani dane osobowe nie będą przetwarzane w oparciu o zautomatyzowane podejmowanie decyzji, w tym o profilowanie. Kontakt Surowe 116, 07-431 Czarnia lub  e-mail: rodo@aldo.agro.pl.

W związku z tym, że przetwarzanie Pana/Pani danych osobowych w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji, wykraczających poza zakres danych określonych w art. 221 ust. 1 kodeksu pracy może odbyć się na podstawie Pana/Pani zgody, prosimy o zamieszczenie w CV następującej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przesłanych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych przez administratora w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji.

 

Dodatkowo, jeśli wyraża Pan/ Pani  zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych, prosimy o zamieszczenie w CV następującej klauzuli:

 

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych również dla potrzeb niezbędnych do realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych”.

Informujemy, że przysługuje Panu/Pani prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Podanie danych osobowych w zakresie określonym w art. 221 ust. 1 kodeksu pracy jest obowiązkowe, a konsekwencją ich niepodania jest wykluczenie z udziału w procesie rekrutacji. Podanie danych w pozostałym zakresie jest dobrowolne. Zgodę można cofnąć listownie na adres: Surowe 116, 07-431 Czarnia lub e-mail: rodo@aldo.agro.pl.

Zapisz się do newslettera:
Obserwuj nas: Facebook