Kim jesteśmy?

Firma ALDO to nowoczesne rodzinne przedsiębiorstwo. Zajmujemy się sprzedażą maszyn rolniczych renomowanych marek, dostarczamy nowoczesne produkty żywieniowe i usługi dla rolnictwa.
Świadczymy usługi transportowe
na terenie Polski i Europy
– od Francji, Belgii po Białoruś i Rosję.
Naszymi klientami są gospodarstwa rolne, które szukają wysokiej jakości produktów i profesjonalnego doradztwa. Maszyny dostarczamy do zakładów przemysłowych, firm usługowych oraz instytucji sektora publicznego. Jesteśmy partnerem biznesowym firm w sektorze rolniczym oraz transportowym.

„Firma ALDO powstała w 1999 roku. Od początku kierujemy się innowacyjnym podejściem do biznesu i jesteśmy na drodze rozwoju przedsiębiorstwa.”

Ciężka praca i konsekwencja pozwalają na realizację naszych planów. Wartości takie jak zaufanie, szacunek i partnerstwo łączymy z nowoczesnym spojrzeniem na świat. Pomaga to nam w prowadzeniu firmy, której rozwój przynosi ogromną satysfakcję.”

Leszek i Andrzej Długołęccy
właściciele firmy ALDO

Posiadamy doświadczenie i wiedzę, którymi dzielimy się z naszymi
klientami. W swoich działaniach stawiamy na:

Doradztwo i wsparcie

Pomagamy w wyborze najlepszych rozwiązań. Działamy w biznesie od kilkunastu lat dlatego wiemy jak wspierać rozwój naszych klientów.

Innowacyjność

Śledzimy rynek na którym działamy i jesteśmy na bieżąco z trendami i zachodzącymi zmianami. Udoskonalamy nasze procesy zarządzania.

Partnerstwo

Dzięki zaufaniu i ludzkiemu podejściu budujemy długofalowe relacje. Doceniają to nasi klienci, dostawcy i współpracownicy.

Wysokiej jakości produkty

Jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem maszyn rolniczych i artykułów, które spełniają wymagania nowoczesnego rolnictwa.

Zapisz się do newslettera:
Obserwuj nas: Facebook