Oferta pracy – Księgowa / Księgowy

Firma ALDO poszukuje kandydatów na stanowisko:

Księgowa / Księgowy

Zadania:

  • prowadzenie pełnej księgowości Spółki Jawnej zgodnie z obowiązującymi przepisami
  • przygotowywanie sprawozdań finansowych (bilans, rachunek zysków i strat, rachunek przepływów pieniężnych, zestawienie zmian w kapitale (funduszu) własnym
  • odpowiedzialność za procedurę potwierdzania sald z kontrahentami, rozliczanie inwentaryzacji aktywów firmy
  • dekretowanie, księgowanie dokumentów sprzedażowych (transakcje krajowe i zagraniczne)
  • dekretowanie, księgowanie dokumentów kosztowych i zakupowych (transakcje krajowe i zagraniczne)
  • księgowanie wyciągów bankowych
  • księgowanie dokumentów kasowych
  • kontrola prawidłowości regulowania należności i zobowiązań
  • wystawianie dokumentów dotyczących gospodarki środkami trwałymi
  • weryfikacja dokumentów do deklaracji VAT
  • księgowe zamykanie miesiąca
  • sporządzanie deklaracji podatkowych
  • przygotowywanie sprawozdań statystycznych,
  • prowadzenie korespondencji z organami skarbowymi
  • przygotowywanie dokumentów do banków, firm leasingowych, ubezpieczeniowych
  • współpraca z wewnętrznymi i zewnętrznymi audytorami podczas kontroli finansowych

Od kandydatów oczekujemy:

  • wykształcenie wyższe kierunkowe (finanse, rachunkowość, ekonomia)
  • minimum 5 lat doświadczenia zawodowego na stanowisku Samodzielnego lub Głównego Księgowego
  • biegła znajomość przepisów podatkowych z zakresu rachunkowości, finansów, podatków i kadr
  • znajomość systemu Rewizor, Gratyfikant, Subiekt
  • mile widziana znajomość oprogramowania Navireo
  • komunikatywność, dokładność, sumienność, samodzielność,

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • pracę w młodym i dynamicznym zespole
  • pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego

na adres: praca@aldo.agro.pl

lub kontakt telefoniczny pod nr. tel.

+48 29 77 27 570

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)