Profesjonalne kosiarki do Twojego ogrodu

GR SERIES

Kosiarki samojezdne serii GR, znane ze swojej doskonałej jakości koszenia i zbierania skoszonej trawy, bez względu na warunki koszenia, zajmują chlubną czołową pozycję w segmencie kosiarek przeznaczonych dla użytkowników prywatnych. Są one wyposażone w silniki Diesla o mocy 13,5 lub 21 KM i agregaty koszące 107 i 122 cm.

Kosiarki ogrodowe Kubota

SERIA ZD

Seria ZD zapewnia wygodę i szybką pracę. Dzięki potężnemu silnikowi Diesla i wysokowydajnej przekładni HST spełnia ona potrzeby użytkowników profesjonalnych. To najlepsze i najbardziej zwrotne kosiarki samojezdne!

Solidna konstrukcja: Seria ZD jest przeznaczona do intensywnych obciążeń roboczych. Rotacyjne przeniesienie napędu do agregatu koszącego za pomocą wału Kardana zapewnia niezawodność mechaniczną.

Homologacja drogowa: Seria ZD posiada opcjonalny zestaw, który ułatwia przejazd pomiędzy miejscami pracy. Seria ZD, dobrze widoczna na drodze, umożliwia bezpieczny przejazd pomiędzy lokalizacjami.

Komfort jazdy: Układ przeniesienia napędu z jednym silnikiem hydraulicznym dla każdego koła zapewnia wydajną i zwrotną jazdę. Płaski agregat koszący z ergonomicznie regulowanym fotelem jest niezwykle wygodny i oferuje operatorowi łatwe w obsłudze elementy sterujące.

Łatwość konserwacji: Przechylana oś przednia zapewnia szybki dostęp do kosiarki bez konieczności demontażu jakichkolwiek elementów.

Najlepsze ściółkowanie na rynku (dodać w momencie pojawienia się nowych kosiarek ZD): Nowy agregat koszący oferuje teraz rewolucyjny zestaw do ściółkowania, który zapewnia doskonałą jakość koszenia bez konieczności wymiany noży.

Z122R_kubota_kosiarka

 

SERIA G

Szybkie i wydajne kosiarki serii G, wyposażone w potężne silniki Diesla (23 i 26 KM), są dostępne w dwóch wersjach (z koszem do zbierania skoszonej trawy z wysypem na poziomie ziemi lub podniesionym). Kosiarki te, wyposażone w agregaty koszące Twin Cut (G23-II: 122 cm/G26-II: 137 cm) z zsynchronizowanymi nożami przeciwbieżnymi, oferują wyjątkową jakość koszenia i zbierania skoszonej trawy.

g233

 

Galeria zdjęć

Zapisz się do newslettera:
Obserwuj nas: Facebook