Oferta pracy – PRACOWNIK BIUROWY

Firma ALDO poszukuje kandydatów na stanowisko:

PRACOWNIK BIUROWY

miejsce pracy: Surowe

Zadania:

  • segregowanie dokumentów
  • dekretacja  dokumentów
  • sporządzanie raportów kasowych
  • rozliczanie należności i zobowiązań
  • obsługa urządzeń biurowych

Od kandydatów oczekujemy:

  • wykształcenie wyższe w zakresie ekonomii, rachunkowości
  • biegła znajomość obsługi komputera oraz programu Exel
  • mile widziana znajomość programu Subiekt GT
  • doświadczenie (praca, praktyki lub staże) w dziale księgowości
  • dokładność, samodzielność
  • umiejętność pracy w zespole
  • rzetelność i uczciwość
  • zaangażowanie w pracę i chęć podnoszenia kwalifikacji

Oferujemy:

  • pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • pracę w młodym, dynamicznym zespole,
  • atrakcyjne wynagrodzenie w oparciu o umowę o pracę

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego

na adres:  biuro@aldo.agro.pl

lub kontakt telefoniczny pod nr. tel.

(29) 77 27 651,   kom.  0 600 485 376

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)