Seria M7001

Przedstawiamy serię ciągników Kubota M7001 dostępną w trzech wariantach mocy – 130, 150 i 170 KM. Oto najczystsze, najbardziej wydajne i najmocniejsze traktory, jakie kiedykolwiek stworzyliśmy. Zasługują one na miano okrętów flagowych gamy maszyn rolniczych Kubota.

kubota_m7

Silnik Kubota V6108
Jednostka V6108 wykorzystuje najnowsze rozwiązania w zakresie czystej technologii silników spalinowych. Selektywna redukcja katalityczna (SCR) polega na zneutralizowaniu gorących spalin z silnika środkiem AdBlue, zamieniając je w niegroźną parę wodną i azot. System Common Rail elektronicznie steruje ustawieniem zapłonu i ilością paliwa podawanego w kilku etapach pod wysokim ciśnieniem, zapewniając optymalne spalanie. To z kolei prowadzi do uzyskania większej wydajności, niższego zużycia paliwa i niższego poziomu hałasu. Połączenie systemów SCR i Common Rail z filtrem cząstek stałych (DPF) w tłumiku oraz z układem recyrkulacji spalin (EGR) Tier.

 

Power Boost
Moc jest kluczem do najwyższej wydajności ciągnika, a M7 ma jej wystarczająco dużo, aby szybko i sprawnie poradzić sobie z prawie każdym zadaniem. Kiedy jednak sytuacja wymaga chwilowego zwiększenia mocy, ciągnik M7001 oferuje technologię Power Boost, Dzięki niej osiągi osiągi silnika natychmiast wzrastają, pozwalając na ukończenie pracy.
Dźwignia wielofunkcyjna (wersja Premium)
Aby operator ciągnika mógł wykonać więcej pracy w krótszym czasie i przy mniejszym wysiłku, firma Kubota opracowała jedyną w swoim rodzaju, łatwą w obsłudze dźwignię sterowania, integrującą wszystkie najważniejsze funkcje ciągnika M7. Prawa ręka operatora zawsze spoczywa na dźwigni, a lewa ręka może swobodnie kierować. Praca przy użyciu ciągnika nie może być prostsza ani bardziej wygodna.

 

Wersja Premium
Model premium ciągnika M7001 oferuje wysokiej jakości hydraulikę, np. system CCLS z regulacją przepływu, który może obsługiwać różne funkcje w tym samym czasie. Traktor wyposażony jest w niezależną pompę PFC o wydajności 110-litrów na minutę oraz cztery zewnętrzne zawory hydrauliczne z elektronicznym sterowaniem w standardize, z możliwością rozbudowy układu o piątą sekcję.

 

Wersja Standard
Wersja standardowa ciągnika M7001 posiada otwarty układ hydrauliczny open-center, pompę zębatą o wydajności 80 litrów/minutę i mechanicznie sterowane zewnętrzne zawory hydrauliczne. Trzy sekcje hydrauliki zewnętrznej stanowią standard, a opcjonalnie dostępna jest czwarta sekcja.

 

Hydrauliczne szybkozłącze z pojedynczą dźwignią
Pociągając jedną dźwignię operator może szybko i równocześnie podłączyć i odłączyć wszystkie cztery przewody przy użyciu jednej dźwigni, upraszczając zadania, które wymagają sprzętu hydraulicznego.

 

Szybkozłącze/szybkozłącze ISO-Euro
Firma Kubota oferuje dwa rodzaje szybozłączy, w tym szybkozłącze ISO-Euro. Obydwa umożliwiają podłączenie i odłączenie różnorodnego osprzętu, zapewniając szybką i prostą obsługę.

 

Galeria zdjęć

Zapisz się do newslettera:
Obserwuj nas: Facebook